Догори
Дати відгук

Україна рішуче виступає проти перенесення одиниць скорочення викидів з Кіотського протоколу

Україна рішуче виступає проти перенесення одиниць скорочення викидів з Кіотського протоколу, отриманих від Механізму чистого розвитку (CDM) в межах торгівлі квотами до нових міжнародних механізмів Паризької Угоди.

1 хв на прочитання10 Листопада 2021, 10:04
Забруднення повітря Забруднення повітря
Поділитись:

Україна рішуче виступає проти перенесення одиниць скорочення викидів з Кіотського протоколу, отриманих від Механізму чистого розвитку (CDM) в межах торгівлі квотами до нових міжнародних механізмів Паризької Угоди та проти того, щоб механізм чистого розвитку працював навіть тимчасово в межах Паризької угоди.

Про це заявила заступниця Міністра з питань європейської інтеграції в Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України Ірина Ставчук, яка бере участь у  кліматичних переговорах у межах COP26 у Глазго 

«Перша позиція пов’язана з тим, що такі одиниці ймовірно було згенеровано в межах економічно доцільних проєктів, а їх перенесення обвалить ціну та зменшитись потребу в реалізації нових реальних проєктів. А прийняття тимчасових рішень щодо продовження механізму чистого розвитку можуть стати вічними та реальною перепоною до узгодження нових механізмів у межах Паризької угоди», — зазначила Ставчук.

Нагадаємо, Україна підтримує глобальні цілі з питань зміни клімату: Рада звернулась до ООН.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.