Догори
Дати відгук

Україна отримає потужну військову допомогу

Всі союзники України чітко розуміють справжні наміри Росії.

1 хв на прочитання24 Травня 2022, 09:30
Поділитись:

Міністр оборони США Ллойд Остін розкрив домовленості щодо постачання зброї Україні від міжнародної групи підтримки в війні проти РФ. Остін анонсував передачу Данією протикорабельні ракети "Гарпун" і пускову установку для захисту українського узбережжя.

Чехія удостоїлася подяки за допомогу ударними вертольотами, танками і ракетними системами.

"Кілька країн оголосили про нові пожертвування критично необхідних артилерійських систем і боєприпасів, зокрема, Італія, Греція, Норвегія і Польща. Всього за 4 тижні після зустрічі Контактної групи в Рамштайні динаміка допомоги і поставок була видатною. І після сьогоднішнього обговорення я радий повідомити про наші зусилля для просування вперед", - заявив Остін.

За його словами, всі союзники України чітко розуміють справжні наміри Росії. Москва спробувала кинути виклик світовому порядку і вільному миру, але захід буде далі протистояти їй.

Раніше повідомлялося, що Вашингтон збирається прискорити доставку силам оборони України великої кількості артилерійських боєприпасів, адже запеклі наземні бої ЗСУ з військами Росії за Донбас можуть початися вже найближчими днями. У США припускають, що стратегія РФ полягає в перекиданні зброї і військ, які знаходилися на півночі, на схід країни, після чого відсікти українські військові підрозділи.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.