Догори
Дати відгук

Україна має величезний потенціал використання газових сховищ

Про це заявила Олена Зеркаль

1 хв на прочитання06 Липня 2020, 20:32
Поділитись:

Українські розробки й новий контракт з ПАТ "Газпромом" дають можливість говорити, що Україна має величезний потенціал використання газових сховищ та має можливість "змінити північ Європи на південь". Про це під час онлайн-дискусії заявила радниця голови правління НАК "Нафтогаз України" Олена Зеркаль, передає УНН.

"Ті розробки, які є в Україні, і новий контракт з "Газпромом" дає нам можливість говорити, що Україна має величезний потенціал використання газових сховищ, і є можливість так само змінити північ Європи на південь Європи, і можна насправді робити так, щоб весь цей газ з півночі потрапляв на південь і навпаки. Це можливість, яку ми можемо запропонувати нашим європейським колегам. Ми вважаємо, що це може створити нову реальність на ринку", - сказала Зеркаль.

Так, радниця голови правління "Нафтогазу" нагадала, що наразі європейський ринок є фрагментованим, і навіть попри те, що основна мета європейського ринку – мати повну інтеграцію, зокрема, Польща зараз має з'єднання лише з однією з країн-сусідів.

Водночас, з її слів, у "Нафтогазі" бачать Україну у майбутньому як "бізнес-партнера для нової гідрогенової стратегії розвитку Європи".

"Ми знаємо, що нам треба більш детально про це подумати й розглянути можливість стати частиною "Зеленої угоди" ("Європейської зеленої угоди" - ред.) в Україні", - додала вона.

Нагадаємо, в українських газових сховищах накопичено рекордну кількість газу.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго