Догори
Дати відгук

Україна готується до нового локдауну

Все через те, що нашу державу накрило третьою хвилею епідемії ковіду.

1 хв на прочитання04 Березня 2021, 13:30
Україна готується до нового локдауну через третю хвилю епідемії ковіду Україна готується до нового локдауну через третю хвилю епідемії ковіду
Поділитись:

Україну накрила третя хвиля коронавірусу і вже зараз необхідно поступово готуватися до нового локдауну. Таку резонансну заяву зробив 4 березня у прямому ефірі прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Ми бачимо кожен день зростання кількості хворих. Треба констатувати, на жаль, що в Україні почалася третя хвиля пандемії коронавірусу», — сказав Шмигаль.

За словами очільника Уряду, як тільки більша частина областей перейдуть у «червону» зону, то  доведеться повертатися до введення локдауну на всій території країни.

«Ви бачите, який дефіцит вакцин в світі, і сам процес вакцинації займе півтора-два роки. Це час нам потрібно якось жити. Ми постараємося максимально управляти адаптивним карантином, але якщо ми побачимо навантаження на медичну систему, у нас не буде іншого виходу окрім як ввести жорсткий локдаун», — сказав Шмигаль.

Також Шмигаль нагадав про те, що в «червону» карантинну зону потрапили Івано-Франківська, Чернівецька та Житомирська області.

Тим часом сам Денис Шмигаль під час презентації журналістам річного звіту про діяльність Уряду зняв захисну маску. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.