Середа, 30 Вересня 2020
Догори
Дати відгук

Учасниця марафону на Одещині померла від спеки та переохолодження

1 хв на прочитання15 Червня 2020, 09:47 903
Катерина Катющева. Усі фото з Facebook-сторінки Ігоря Мишка Катерина Катющева. Усі фото з Facebook-сторінки Ігоря Мишка
Поділитись:

Катерина Катющева, яка 13 червня брала участь в ультрамарафоні на Одещині, померла від інсульту спричиненого перегрівом та переохолодженням. Про це повідомив речник Одеської ОДА Денис Соколов.

Ультрамарафон «Ультра-Трейл Куяльник» відбувався у суботу. Траса забігу (всього 67 км) проходить практично пустельною місцевістю на Одещині, де о цій порі року погодні умови бувають критичними для людини.

 

Спочатку дівчина зникла безпосередньо під час марафону. Її пошуки продовжувались протягом восьми годин уздовж усього маршруту. Дівчину знайшли уже практично вночі і у свідомості відправили до лікарні. ЗМІ встигли повідомити, що її здоров’ю нічого не загрожує.

Однак близько дев’ятої вечора 14 червня стало відомо, що дівчина померла від інсульту. Її організм не витримав занадто важких температурних навантажень. Припускають, що дівчина, до того як її знайшли, отримала тепловий удар і пролежала кілька годин під палючим одеським сонцем, а потім сонце зайшло і вмить стало надто холодно, до того ж пішов дощ. Тому Катя отримала заразом перегрів і переохолодження.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.