Догори
Дати відгук

У ЗМІ з'явилася інформація про відпочинок родини Порошенка (фото)

Ідеться про Еквадор

1 хв на прочитання13 Січня 2021, 18:01
Фото: Карточный Офис Фото: Карточный Офис
Поділитись:

Політики завжди перебувають в епіцентрі уваги. Так, у ЗМІ шириться інформація про відпочинок родини Петра Порошенка в Еквадорі.

Ідеться про те, що в Еквадорі місцевим журналістам вдалося зафіксувати членів сім'ї Петра Порошенка в аеропорту міста Гуаякіль перед посадкою в літак та в самому літаку.

Про це повідомляє tsn.ua, посилаючись на декілька  телеграм-каналів, зокрема на Картковий Офіс.

"Після нашої публікації про відпочинок родини Порошенків на яхті ARCHIMEDES, всі учасники відпочинку серед ночі терміново покинули борт", - повідомляє телеграм-канал  

Фото: Карточный Офис

В публікації також йдеться про те, що літак, яким сім'я Порошенка вилетіла з Еквадору, не мав здійснювати посадку в Гуаякіль, а повинен був летіти в Амстердам через Панаму. Літак приземлився в аеропорту Гуаякіль через годину після зльоту з аеропорту міста Кіто, аргументуючи посадку терміновою необхідністю дезінфекції борту.

Телеграм-канал також повідомляє, що за час відпочинку Порошенко нібито провів ряд зустрічей з державними чиновниками та бізнесменами Еквадору.

Після цього в телеграм каналі, з'явилося відео, де Максим Ярош з полку "Азов" зняв в літаку Петра Порошенка з дружиною, який повертається першим класом з відпочинку на Галапагоських островах.

Відомо, що Президента Володимира Зеленського на Різдво можна було побачити в Буковелі.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.