Догори
Дати відгук

У жриць кохання криза через карантин

Іспанська влада закриває борделі та пропонує повіям альтернативи

1 хв на прочитання21 Серпня 2020, 21:57
Поділитись:

В уряді Іспанії закликали автономні області закрити будинки розпусти та борделі, щоб запобігти розповсюдженню коронавірусу. В досить консервативній католицькій країні проституція цілком легальна. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на видання "20 minutos".

Міністр з питань рівності Іспанії Ірен Монтеро попросила регіональних радників з питань рівності вжити конкретних заходів щодо цих місць, як це було зроблено з барами, ресторанами та нічними клубами, оскільки "пандемія все ще є реальністю".

"Без шкоди для нашої постійної боротьби з сексуальною експлуатацією я вважаю важливим діяти конкретно в тих місцях, де практикується проституція", - йдеться в листі.

Монтеро висловила "глибоку стурбованість" спалахами коронавірусу, які були зафіксовані в будинках розпусти, і попросила автономії запропонувати повіям "достойні альтернативи", щоб впоратися з ситуацією. Міністр наголосила, що здоров'я і права жінок мають головне значення і що ситуація в галузі охорони здоров'я "означає, що інфекції, які можуть виникати в цих місцях, призводять до експоненціального зростання заражень, які важко простежити".

Також про необхідність вжиття заходів для припинення передачі коронавірусу в будинках розпусти повідомили й у Міністерстві охорони здоров'я. Там наголосили, що в борделях повинні застосовуватися ті ж заходи контролю, що і в інших установах.    

Нагадаємо, не всі хворі на COVID-19 зможуть потрапити до лікарні, про це розповіла головний інфекціоніст МОЗ.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.