Догори
Дати відгук

У Запоріжжі в гуртожитку медуніверситету стався спалах COVID (відео)

Керівництво закладу через вступну компанію наявність хвороби в студентів заперечує

1 хв на прочитання14 Серпня 2020, 21:56
Поділитись:

У гуртожитку Запорізького медичного університету майже у двох десятків іноземців виявили коронавірус. Частину вже госпіталізували, інші — на самоізоляції. Про це повідомляє ТСН.

Нині п'ятиповерховий гуртожиток у студмістечку Запорізького медичного університету закрито на суворий карантин. Зараз тут проживає понад 200 осіб. Переважно — це громадяни Індії. Через спалах коронавірусу вхід та вихід сюди обмежено.

З друзями ізольовані студенти спілкуються переважно телефоном. Біля гуртожитку чергують охоронці, які стежать, аби ніхто звідси не вийшов. Заходи безпеки посилено і на вході до студентського містечка.

Через закриті кордони студенти-іноземці не могли поїхати на батьківщину, у студмістечку лишились на все літо. Нині неінфіковані студенти хвилюються, аби не підхопити вірус.

Коронавірус діагностовано у 18 студентів з Індії. У лікарні зараз — четверо — це ті, в кого хвороба має тяжкий перебіг. Джерело захворювання з'ясовують. Представники закладу інформацію про спалах та шпиталізованих студентів заперечують.

В університеті нині вступна кампанія. І хоча гуртожиток від головного корпусу вишу далеко, абітурієнтам вимірюють температуру та перевіряють наявність масок. Наразі у студмістечку хочуть протестувати на коронавірус усіх, хто входить в групу ризику.

Тим, хто лишається в гуртожитку, доведеться провести на самоізоляції 14 днів. У разі, якщо не буде нових випадків, вийти на вулицю студенти зможуть якраз перед першим вересня.

 

Нагадаємо, під Харковом на весіллі заразилися коронавірусом чверть гостей.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.