Догори
Дати відгук

У Запоріжжі суд забрав 3-річну дівчинку в мами та віддав батьку іноземцю (відео)

3 хв на прочитання23 Вересня 2020, 22:33
Поділитись:

Запорізький апеляційний суд виніс резонансне рішення — маленька 3-річна громадянка України Мішель Андреа із Запоріжжя повинна буде жити з батьком-іноземцем у Мексиці. Повідомляє "Свідок".

Почалося все з того, що в матері дитини Яни Честякової, яка вийшла за мексиканця, два роки тому захворіла на онко мати. Тому Честякова разом з чоловіком мексиканцем, старшою дочкою від першого шлюбу та молодшою Мішель повернулася у червні 2018 року до України.

Через якийсь час після приїзду чоловік, мексиканець Карлос Сото, зникає. Він пропадає на кілька місяців, потім у вересні приїжджає і знову їде. Так розповідає сама запоріжанка. І вже в листопаді 2018 року Яна дізнається про його зради та подає на розлучення. У відповідь Карлос заявив, що дружина викрала його дитину. Так почалася боротьба за дитину у суді.

Суд першої інстанції визнав аргументи чоловіка нісенітницею, адже він сам приїхав з дружиною до України, а потім зник на кілька місяців, тому залишив дитину проживати із матір'ю.

Мексиканець подав на апеляцію на це рішення суду й тут раптом переміг.

Сама Яна підозрює, що Карлос використовував її як сурогатну матір. 

«Коли ми були в Україні, він обіцяв мені прекрасне життя. Він говорив, що я жінка його мрії, яку він шукав все життя. У Запоріжжі у мене був свій невеликий бізнес — манікюрний салон. І залишати улюблене заняття я категорично не хотіла. Я працювала там по багато годин, щоб заробити на життя собі й своїй старшій дочці від першого шлюбу, і допомагати своїм батькам. І Карлос погодився відкрити для мене салон в іншій країні. Однак коли ми приїхали в Мексику, я завагітніла, все різко змінилося», - каже Яна.

Також чоловік забороняв їй спілкуватися з подругами, вона могла їм тільки телефонувати. Він не дозволяв їй працювати, не давав грошей, і тільки що не так — погрожував розлученням.

«Я цілий рік жила з відчуттям, що він мене використав тільки для сексу і виношування дитини, я жила як в полоні. Я терпіла його сексуальні домагання. Мені доводилося ховатися від нього в дитячому ліжечку моєї старшої дочки. Але потім і це перестало бути моїм притулком. Його не цікавили мої бажання, він не раз заявляв, що українки це не люди, а просто м'ясо, безкоштовне і доступне», - розповідає Яна.

Українка зараз подала апеляцію на скандальне рішення запорізької Феміди до Верховного суду України.

Нагадаємо, у Хмельницьку 2-річний малюк випав з вікна садочка (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.