Догори
Дати відгук

У Великій Ялті селище завалило камінням, постраждало багато будинків (ФОТО)

Зливи обрушили не тільки воду та бруд, а й каміння.

2 хв на прочитання22 Червня 2021, 11:25
Ялта Ялта
Поділитись:

У районі  колишнього села Ай-Василь у Великій Ялті пройшли (і тривають) зливи, які принесли не тільки воду та бруд, а й каміння.

Як пишуть місцеві мешканці у соцмережах, постраждало багато будинків і людям потрібна термінова допомога. Вони хвилюються, що прогнозовані   дощі ще більше погіршать ситуацію.

Кримськотатарські волонтери оголосили терміновий збір чоловіків, готових виїхати на місце, щоб допомогти людям. Із собою необхідно мати лопати, лебідки, техніку, ліхтарі, теплий і змінний одяг.

«За сім років анексії на нелегальних сміттєзвалищах Криму накопичилось будівельне сміття та побутові відходи. Днями через потужні зливи звалища просто змило в море. Цей випадок — красномовна ілюстрація семирічної окупації Криму Росією. Безвідповідальність і байдужість — це саме те, що вирізняє теперішнє становище півострова», — вважає громадський активіст Єгор Фірсов.

Такий вигляд зараз у бухти в Ялті.

Нагадаємо, що за час окупації  у Криму сталась трагедія в Армянську, в результаті аварії на заводі «Кримський титан». Через обміління кислотонакопичувача титанового заводу, в атмосферу потрапили отруйні випаровування, які осідали на поверхнях і вбивали все живе, а в людей викликали жахливі реакції. Викидами отруїлися декілька тисяч людей у регіонах.

Також зараз  вирубують і забудовують Фороський парк, заповідну територію, де ростуть десятки екзотичних і червонокнижних дерев.  

За час окупації в Криму пересохло сім основних річок і два водосховища.

Так само і на Донбасі, де окупаційні адміністрації припинили викачувати воду із шахт, унаслідок чого підземні води затоплюють усі підземні пустоти, руйнуючи та забруднюючи ґрунти.

Нагадаємо, багнюка, розруха, вщент розмитий берег: який вигляд має набережна Ялти після стихії (ВІДЕО, ФОТО). 

Як відомо, 17 червня на Ялту обрушилися зливи: понад 600 людей було евакуйовано, воду привозили водовозки, з моря діставали машини (ВІДЕО, ФОТО).

Ми писали про те, що Ялта майже  потонула, набережна «пішла» в море: через розлив річок затопило будинки та дороги (ВІДЕО)

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.