Догори
Дати відгук

У вас постійно холодні руки? Ось чому так відбувається

Можливо серед ваших знайомих є ті, у кого руки здаються постійно холодними.

1 хв на прочитання11 Серпня 2022, 12:11
Поділитись:

Коли людині холодно, кровоносні судини звужуються. З цієї причини крові та тепла надходить менше. Найпомітніше це за станом рук і ніг. Тому якщо подібне тимчасове відчуття, то це цілком нормально.

Однак якщо у вас руки і ноги постійно мерзнуть, навіть якщо інші частини тіла теплі, це може вказувати на певні хвороби.

Один із таких станів - хвороба Рейно. У цьому випадку на деякий час звужуються кровоносні судини, якими кров поставляється до кінцівок. Тому у людей, які страждають на таке захворювання, зазвичай дуже холодні і бліді пальці ніг або рук.

Також холодні руки та ноги можуть бути, якщо у людини імунодефіцит або підвищений тиск.

І це ще не все. Є й інші фактори, що впливають на постачання рук та ніг кров'ю. Наприклад, діабет, травма чи пошкодження тканин, анемія, куріння.

Взагалі згодом через недостатнє кровопостачання нігті можуть стати ламкими, шкіра - блідою, сухою і почати тріскатися. Також може виникнути відчуття поколювання або оніміння. Шкіра рук і ніг при цьому повільніше відновлюватиметься після травм, а через це можуть виникнути різні інфекції. Зрештою, зниження кровотоку може пошкодити нерви.

Тому якщо вас турбує той факт, що у вас постійно холодні руки чи ноги, зверніться до лікаря.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.