Догори
Дати відгук

У Тузлівських лиманах незаконно вирили канаву, яка загрожує тваринам, землю крадуть (ФОТО)

Канава така, що жодна тварина не зможе пересуватися з нацпарку та в нацпарк.

1 хв на прочитання10 Червня 2021, 13:11
У Тузлівських лиманах незаконно вирили канаву яка загрожує тваринам, землю крадуть У Тузлівських лиманах незаконно вирили канаву яка загрожує тваринам, землю крадуть
Поділитись:

Про неймовірну та протяжну канаву навколо курорту Расейка повідомив науковець, співробітник НПП «Тузлівські лимани» Іван Русєв

За його словами вирили канаву на кілометри, як потужне русло ріки, а копають її працівники-нелегали, які одразу зникли, коли  співробітники парку під’їхали щоб зупинили цей злочин.

«Канава така, що жодна тварина не зможе пересуватися з нацпарку та в нацпарк і також дуже небезпечна для людини. І що абсурдно — весь ґрунт із цієї канави їде на відсипку водно-болотних угідь міжнародного значення — Малого Сасику», — повідомив Русєв.

За його словами таким чином тут крадуть землю, створюють проблеми для міграції тварин і засипають водно-болотні угіддя для подальшого розміщення бадег, які будуть добивати акваторії нацпарку.

Русєв також зазначив, що відділення № 2 Білгород-Дністровської поліції (колишня Татарбунарська поліція), прикриває реальні злочини та працює лише на замовлення. Поліція  не відкриває провадження та не зупиняє реальні злочини, блокуючи  роботу  команди «Тузлівських лиманів». 

Нагадаємо, декілька країн Близького Сходу фіксують екстремальну спеку: понад 50 °C.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.