Догори
Дати відгук

У столиці з'явились розумні "антивандальні" туалети

1 хв на прочитання17 Вересня 2020, 10:04
Поділитись:

Десять автоматизованих громадських вбиралень встановили в центрі Києва. Це сучасні комплекси з антивандальним захистом.

«Наше багатомільйонне місто має бути комфортним. У всіх аспектах. І тому ми приділяємо увагу і оновленню інфраструктури, і ремонту парків, і будівництву шкіл та садків. І іншій інфраструктурі для зручності киян та гостей столиці. Зокрема, і розгалуженню системи громадських вбиралень – сучасних і гарних", - сказав мер Києва Віталій Кличко.

Він зазначив, що окрім капітальних споруд у парках та зонах відпочинку, у центрі Києва встановлюємо автоматизовані громадські вбиральні.

"Це сучасні комплекси з антивандальним захистом. Зовні нові туалети мають вигляд колон, аби не дисонувати з архітектурою історичного Києва. Таких вбиралень у центрі столиці встановили вже 10. Але цього замало. Тому будемо розглядати можливість розміщення більше сотні таких вбиралень", – повідомив Кличко.

Зокрема, вбиральні встановлюють в історичній частині міста, де пролягають популярні туристичні маршрути. На Європейській площі, на Хрещатику, вулиці Прорізній та на Володимирському проїзді.

Як повідомляється, до проєкту залучалися і бюджетні кошти, і кошти меценатів.

Автоматизовані вбиральні обладнані автоматичним відкриттям дверей, безконтактною сушкою рук, датчиком присутності відвідувача, кнопкою виклику допомоги. Вартість користування туалетом – 5 гривень. Кошти спрямовують на утримання вбиралень.

До слова, у Києві запрацювали 14 спеціальних пунктів збору масок для того, аби не викидати використані медичні маски та рукавички у смітник.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.