Догори
Дати відгук

У США школа підвищила вчителям зарплату, заробивши на сонячній станції

Такий фінансовий успіх дав змогу підвищити зарплату кожному вчителю на солідну суму — 15 000 доларів.

1 хв на прочитання03 Квітня 2021, 08:10
У США школа підвищила вчителям зарплату, заробивши на сонячній станції У США школа підвищила вчителям зарплату, заробивши на сонячній станції
Поділитись:

Дивовижні трансформації можливі у суспільстві завдяки «зеленій» енергетиці. Якщо в Україні поки що тільки декілька дахів  супермаркетів зайняті сонячними панелями, то в американському шкільному окрузі Бейтсвілль (штат Арканзас) було вироблено стільки сонячної електроенергії, що дало змогу значно підвищити зарплату кожному вчителю.

Школа тепер працює на зароблені завдяки зеленій енергетиці кошти, передає  ecotown

Шкільний округ, до якого входить середня школа і п'ять інших освітніх центрів, вирішив встановити на порожньому пришкільному полі сонячну електростанцію, а на фасаді середньої школи — 1500 сонячних панелей у 2017 році, коли дефіцит бюджету досяг $250 000.

Зарплата у шкільному окрузі Бейтсвілля становила приблизно 45 000 доларів на рік, що призвело до звільнення великої кількості вчителів. А залучити нових фахівців у місто з населенням лише 10 000 чоловік дуже непросте завдання.

За рахунок створення нової енергетичної інфраструктури округу вдалося перетворити річний дефіцит бюджету на профіцит у 1,8 мільйона доларів. Такий фінансовий успіх дав можливість підвищити зарплату кожному вчителю на солідну суму — 15 000 доларів.

Місцеві мешканці не відразу оцінили затію шкільного керівництва. Але сонце, яке світить для всіх безкоштовно, а панелі допомагають на цьому заробити, стали переконливим фактором.

До слова, у Берліні дахи всіх будівель облаштують сонячними панелями.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.