Догори
Дати відгук

У США пропонують зробити виховання власних дітей незаконним: влада батьків перешкоджає державі

Якщо Каліфорнія хоче досягти реальної справедливості, штат повинен вимагати від батьків віддати своїх дітей.

3 хв на прочитання17 Січня 2022, 16:00
Поділитись:

Сучасні жителі Каліфорнії часто вважають найбільшою цінністю справедливість — мету побудувати справедливе суспільство, повністю вільне від упередженості. Проте влада батьків перешкоджає досягненню цієї мети, розповідає щоденна каліфорнійська газета Ventura County Star.

Ідеться про те, що батьки з більшим багатством і освітою, найімовірніше, передають ці переваги своїм дітям, посилюючи привілеї з покоління в покоління. Як наслідок діти менш забезпечених батьків стикаються з важкою боротьбою, соціальна мобільність зупинилася, а демократія була зіпсована. Більшість каліфорнійців відмовляються від мрії: нещодавнє опитування Інституту публічної політики Каліфорнії показало, що віра в можливість досягти успіху завдяки наполегливій роботі знижується.

Рішення зробити виховання власних дітей незаконним видається простим: власники будинків зможуть обмінюватися дітьми зі своїми безпритульними сусідами.

Схожу ідею описав ще Платон у своїй «Республіці»: щоб діти «були спільними, щоб жоден батько не знав свого власного нащадка чи будь-яка дитина своїх батьків», аби перемогти кумівство і створити громадян, лояльних не до своїх синів, а до суспільства.

Сьогодні політика загального сирітства узгоджується з потужними соціальними тенденціями, які вказують на менший інтерес до сім’ї. Жителі Каліфорнії повільніше одружуються і народжують менше дітей — «наша народжуваність на найнижчому рівні».

Тим часом запровадження лівими антирасизму та гендерної ідентичності в школах стикається з різкою реакцією батьків. Припинення батьківства покінчило б із негативною реакцією, допомогло б усунути перевагу білих та застарілі гендерні норми. Демократи також отримають можливість побудувати новий стовп мережі безпеки — систему виховання дітей під назвою «Патронатна опіка для всіх».

Праві республіканці також мають підтримати цю ідею — адже «коли ви зайшли так далеко, щоб забрати дітей-іммігрантів у їхніх батьків і помістити їх у прикордонні концентраційні табори, залишиться лише кілька кроків, щоб відокремити всіх американців від їхнього потомства».

Загальне сирітство також добре поєднується з кампанією за життя, спрямовану на припинення права на аборт. Суддя Емі Коні Барретт стверджувала, що права на аборт більше не потрібні, оскільки в усіх 50 штатах тепер є закони про «безпечний притулок», які дозволяють жінкам передавати своїх дітей владі після народження. Тут же йдеться про обов’язкову передачу немовлят державі.

«Можливо, такий примус звучить антиутопічно. Але тільки уявіть, яку солідарність створить загальне сирітство. Хіба дітям, вихованим в одній системі, не легше було б співпрацювати над глобальними проблемами?» — запитують у повідомленні.

Також ми розповідали, що у США перебування дитини в багажнику визнано припустимим карантинним заходом проти поширення коронавірусу.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost
Котика, який "вступив" у ТРО,  впізнала власниця у соцмережах(ВІДЕО)
1 хв на прочитання2 години тому
Міндовкілля не може визначитися із ступенем забруднення моря, Маріуполь заблокований
2 хв на прочитання5 годин тому
Електричний велосипед з транспортним ящиком для британської протитанкової ракети NLAW
Фото: Twitter/HillridgeOSINT
Українці воюють на електровелосипедах (ФОТО, ВІДЕО)
1 хв на прочитання6 годин тому
У Європі фіксують спалах віспи мавп: хвороба передається статевим шляхом?
1 хв на прочитання6 годин тому
Народжені у вишиванках: МОЗ разом із партнерами одягнули уже 500 малюків із прифронтових зон у вишиті сорочки(ФОТО)
1 хв на прочитання7 годин тому
Комітет Червоного Хреста розпочав реєстрацію військових та поранених, виведених із «Азовсталі»
1 хв на прочитання7 годин тому
Держекоінспекція підрахувала суму збитків після обстрілу сховища аміаку у Сумах
1 хв на прочитання8 годин тому
Тіла загиблих під драмтеатром у Маріуполі окупанти вантажать у машини та таємно вивозять(ФОТО)
1 хв на прочитання9 годин тому