Догори
Дати відгук

У США косметологи почали вводити пацієнтам ін'єкції тканин людських трупів для продовження молодості

Тканини людського трупа можуть бути секретом молодшого вигляду.

2 хв на прочитання04 Серпня 2023, 14:41
Пацієнтка доктора Анетти Решко до і після ін’єкцій Renuva. Пацієнтка доктора Анетти Решко до і після ін’єкцій Renuva.
Поділитись:

У США набуває популярності Renuva — новий косметологічний продукт, який є неінвазивною альтернативою синтетичним наповнювачам чи власному жиру, коли потрібен об’єм обличчя чи заповнення нерівностей на тілі. Про це розповідає New York Post.

Вважається, що ефект цього препарату триває довше, але є один нюанс: він зроблений із тканин трупа.

Однак ті, хто ним користується, начебто не заперечують.

У березні 67-річна арт-директорка Діана Стасі обрала Renuva замість звичних ін'єкцій. Вартість процедури становила $ 3000. За словами жінки, звичайних філерів вистачає на чотири-шість місяців. Проте їй пообіцяли, що ефект від Renuva триватиме роками.

«Мені зробили ін’єкцію у верхню частину щоки, і це підняло носові губні складки та розгладило їх. Найдивовижніше те, що шкіри продовжує покращуватись. Я вважаю це еквівалентом медичної трансплантації», — поділилася пацієнтка.

Діана Стасі до і після ін'єкцій Renuva.

46-річна адвокат Саманта Грін вдалася до Renuva для корекції шраму після видалення меланоми на нозі. За дві процедури вартістю $ 7000 жінка досягла бажаного ефекту.

57-річна Памела також розповідає про покращення якості шкіри, а також поліпшення контурів обличчя. 

Інша клієнтка використовувала Renuva для омолодження рук. За її словами, після однієї процедури шкіра стала виглядати більш молодою та гладенькою, і пори «виглядають такими маленькими». Лікар-дерматолог Анетта Решко зазначила, що це, як вважають, пов’язано з активністю стовбурових клітин, присутніх як у жирі, так і в Renuva, але не в чужорідних наповнювачах.

«Клінічно ми чітко помічаємо, що ін’єкція Renuva та ймовірна стимуляція жирових стовбурових клітин не тільки відновлює об’єм обличчя, а й покращує якість шкіри, роблячи її м’якшою та більш свіжою», — пояснила вона.

Однак не всі поділяють такий підхід.

Сертифікований пластичний хірург Даррен Сміт сказав, що збір власного жиру пацієнта є менш дорогим, ніж Renuva, і вимагає лише швидкої процедури перед ін’єкцією.

«Трансплантація жиру — це надзвичайно потужна техніка. Компанія точно не рекламує той факт, що вона отримана з трупів», — зазначив він.

Також ми розповідали, що хірург у США розробив пластичну операцію «під Барбі та Кена» — для дівчат на 20 тисяч доларів дорожче.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я