Догори
Дати відгук

У США кішку випадково відправили кур'єрською поштою: власниця полетіла за нею тисячу кілометрів

Кішка змогла вижити, незважаючи на відсутність їжі та води.

1 хв на прочитання01 Травня 2024, 11:41
Кішка у коробці з черевиками прожила тиждень США Кішка у коробці з черевиками прожила тиждень США
Поділитись:

Коли кішка на прізвисько Гальяна зникла, її господарі, жителі Юти, зайнялися пошуками, які ні до чого не привели. Однак через тиждень співробітники складу компанії Amazon у Каліфорнії виявили зниклу тварину в одній із коробок із повернутими товарами, пише ВВС.

Виявилося, що Гальяна застрибнула у велику коробку з робочими черевиками, які її господарі купили на Amazon, але вирішили повернути. В результаті пакет відправили назад разом із твариною.

"Гальяна просто обожнює коробки, це така особливість її характеру", - розповіла господиня Керрі Кларк.

Кішку знайшов один із співробітників складу Amazon у Каліфорнії, який відніс її до ветеринара. Той просканував її чіп і таким чином дізнався про ім'я і телефон Кларк. Власниця каже, що для неї це була «найпрекрасніша, найшаленіша новина у світі».  

Після цього їй довелося купити квиток не літак і здійснити переліт за кішкою до Каліфорнії, тобто подолати понад тисячу кілометрів.

«Зустріч була просто чудова. Гальяна одразу перестала тремтіти, коли я взяла її на руки, вона одразу розслабилася», — каже Кларк.

На щастя для кішки та її господарів, у коробці з черевиками були отвори - і тварині було чим дихати. При цьому пакет не перевозили в надто спекотних чи надто холодних умовах — і кішка змогла вижити, незважаючи на відсутність їжі та води.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.