Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • У "Слузі народу" пообіцяли спочатку виділити допомогу підприємцям, а лише потім вводити локдаун

У "Слузі народу" пообіцяли спочатку виділити допомогу підприємцям, а лише потім вводити локдаун

Суровий карантин запровадять на різдвяні свята

2 хв на прочитання26 Листопада 2020, 19:19
Поділитись:

Перед запровадженням локдауну Верховна Рада має ухвалити низку законів на підтримку бізнесу. Про це розповіла народна депутатка, заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук. Повідомляє "Україна 24". 

Вона зазначила, що наразі очікується реєстрація у ВР відповідних законопроєктів, які має внести Кабмін.

"Не можна вводити локдаун без прийняття законів, про які говорив президент про допомогу бізнесу. Ми чекаємо їх реєстрації, їх внесе Кабмін, це повинно відбутися сьогодні, максимум завтра — тобто до кінця тижня. Ми сподіваємося на консенсус усіх фракцій, щоб їх прийняти швидко на наступному пленарному тижні, щоб вони відразу набрали чинності. Щоб не розтягувати це на тижні. Це дуже важливо. Якщо не вжити цих компенсаторних заходів, для бізнесу буде дуже складно піти на ще один локдаун", — сказала вона.

Сама Кравчук підтримує ідею введення жорсткого карантину.

"Коли вводили карантин вихідного дня, я тоді виступала за повний локдаун, оскільки половинчастими заходами ми, очевидно, не досягли протиепідемічних цілей. Проте, негативний вплив на бізнес вже був, і це була нерівна конкуренція, оскільки частина закладів працювала, частина не працювала. Переважно постраждав малий бізнес. В умовах епідемії на першому місці життя людей, але повинен бути якийсь розрахунок з боку Кабміну, коли вони вводять ті чи інші обмежувальні заходи. Я більше прихильник варіанту, щоб саме на новорічні свята зробити локдаун, тому що все одно буде більша мобільність і переміщення людей, і будуть високі ризики", — говорить Кравчук.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що Шмигаль розповів, чи буде в Україні різдвяний локдаун.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost