Догори
Дати відгук

У Сінгапурі побудують місто на сонячній енергії (фото)

Країна поставила собі за мету обмежити викиди до 2030 року, а до 2050 року – зменшити удвічі.

1 хв на прочитання27 Жовтня 2020, 16:59
Поділитись:

Влада Сінгапуру планує побудувати екологічне місто майбутнього, де будинки будуть розташуватися з врахуванням сонячного світла та напрямку вітру. З 2018 сінгапурцям почали пропонувати квартири в новому місті, і першу партію – 42 тисячі – планують збудувати до кінця 2022 чи початку 2023 року,  пише Bloomberg

Ключем до досягнення цієї цілі є подолання тропічної спеки і водночас скорочення витрат енергії на кондиціонування повітря. Зараз у Сінгапурі більше кондиціонерів на одну людину, ніж в будь-якій іншій країні Південно-Східної Азії.

У майбутньому екомісті кондиціонери працюватимуть на сонячній енергії, а сонячні батареї будуть розташовуватися на дахах будинків. Вода до будівель подаватиметься вже охолодженою.

Тенга (так називається місто) матиме п’ять районів із тематикою сільського господарства, саду та лісу. По району пролягатиме коридор дерев завширшки 100 метрів і довжиною 5 кілометрів, що з’єднуватиме його з центральним природним заповідником острова.

Кожна з 42 000 побудованих урядом квартир матиме smart-панель, яка дозволятиме власникам будинків контролювати споживання енергії.

Залізничні мережі, під’їзні шляхи та автостоянки здебільшого будуть під землею, таким чином звільняючи простір для садів, міського господарства, а також для піших та велосипедних прогулянок. На автостоянках нового міста будуть встановлені зарядні станції для електрокарів, яким надаватимуть перевагу в місті. Система збору сміття також буде підземною, відходи будуть використовувати для виробництва енергії за до помогою біогазової установки.Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.