Догори
Дати відгук

У школі на Буковині вчителі масово захворіли на COVID-19

1 хв на прочитання01 Вересня 2020, 09:41
Поділитись:

Навчання у Кам'янській ЗОШ (Сторожинецький район Чернівецької області) через масове захворювання вчителів на COVID-19, розпочне навчальний рік дистанційно.

Незадовго до початку нового навчального року в цій школі  виявили спалах коронавірусу. Як повідомив голова Сторожинецької РДА Дмитро Балінов, у школі села Кам'яна - спалах COVID-19 серед вчителів, пише molbuk.ua.

"У зв'язку з пандемією коронавірусу, 1 вересня цьогоріч буде відрізнятися від минулорічних. Інше все - відсутність святкових лінійок, обмежене пересування в школі, необхідність засобів захисту та дезінфекторів. Одна з шкіл району розпочне свою роботу у дистанційному режимі - Кам'янська ЗОШ - через масове захворювання вчителів на COVID-19... Це унікальна для району ситуація, і решта вчителів мають знати, що таке можливо", - повідомив чиновник і додав, що решта шкіл будуть працювати згідно рекомендацій Міносвіти.

Йдеться також про те, що в останній тиждень у Сторожинецькому районі Чернівецької області фіксують приріст захворюваності, тож від подальшої ситуації залежить, чи увійде район до "червоної" зони. 

Як відомо, згідно з рішенням уряду, школярі Чернівців, Вижницького, Глибоцького, Заставнівського, Кіцманського та Новоселицького районів, які визначені "червоною" зоною карантинних обмежень, повинні навчатися дистанційно, допоки епідемічна ситуація не покращиться.

Нагадаємо, в Україні станом на ранок 1 вересня зареєстровано 123 303 випадків зараження коронавірусом.

Зараз в країні діє адаптивний карантин, який передбачає, що кожен регіон може послаблювати заходи залежно від ситуації на місці. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.