Догори
Дати відгук

У Росії не вистачає трупів — причина в санкціях

«Нічого свого, навіть трупів не вистачає».

1 хв на прочитання23 Березня 2023, 07:34
Поділитись:

У Росії не вистачає трупів. Про це повідомив військовий журналіст, головний редактор сайту «Кримінальні новини Ізраїлю» Сергій Ауслендер.

Він пояснює, що, хоча це звучить парадоксально, але річ у тім, що через санкції до РФ перестали постачати кадаверів (тіла людей для медичних маніпуляцій). А це дуже потрібно для відпрацювання навичок лікарів, оскільки переформаліновані з інститутських моргів годяться тільки для вивчення анатомії, а не для відпрацювання нових навичок.

Експерт розповідає, що до початку вторгнення кадаверів у Росію постачали США, «але, вибачте, товар потрапив під санкції».

«І тепер постачальників рішуче не вистачає, багато країн забороняють це робити — наприклад, мусульманські. Лікарі змушені виїжджати для проходження таких курсів за кордон (туди, куди ще пускають). Нічого свого, навіть трупів не вистачає, от країна, блін. Нехай звернуться до Пригожина — він налагодить постачання з Бахмута. Там, правда, цілісність не дуже, але для певних маніпуляцій цілком», — іронізує Ауслендер.

Також ми розповідали, що США розкрили ознаки обходу антиросійських санкцій.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.