Понеділок, 06 Липня 2020
Догори
Дати відгук

У Раді заговорили про відставку Міністра охорони здоров'я Іллі Ємця

У міністерстві цю інформацію не підтверджують

2 хв на прочитання23 Березня 2020, 17:02 200
Ілля Ємець. Фото прес-служби МОЗ Ілля Ємець. Фото прес-служби МОЗ
Поділитись:

Двоє депутатів Верховної Ради - Олексій Гончаренко («Європейська Солідарність») і Олександр Дубинський ("Слуга народу") - повідомили про те, що Міністр охорони здоров'я України Ілля Ємець йде у відставку.

«Джерело з МОЗу і «Слуги народу» повідомляє, що Ємець зовсім не зміг налагодити роботу міністерства. І в умовах епідемії не може підготувати реальний план протидії вірусу. Тому було прийняте рішення про відставку. Зараз тривають фінальні узгодження», - написав у своєму Telegram-каналі Олексій Гончаренко.

У свою чергу, депутат (вже від «Слуги народу») Олександр Дубінський заявив, що заява про відставку Ємця буде розглянута на найближчому засіданні Кабміну.

«Він думав, що прийде, як раніше, а тут і повноваження, і ресурси… Виявилось, що цього всього немає. Є Національна служба здоров'я, менше повноважень, все підрізано. Він подивився на всю цю історію, зрозумів, що замість повноважень має епідемію коронавірусу, і вирішив, ну його… І він написав усім, що… у нього коронавірус. І під цю історію хотів з усіма попрощатись», - розповів Дубинський на своєму каналі в YouTube.

Після цього, як стверджує нардеп, у владі зчинився цілий фурор і всі кинулися перевіряти себе на наявність вірусу, оскільки практично усі контактували з Ємцем. Виявилося, що міністр вигадав цю історію, щоб мати привід для відставки. Після цього його ніхто не хоче бачити на посаді міністра.

Водночас, як повідомляє РБК-Україна, у МОЗ не підтверджують інформацію про відставку міністра.

"Міністерство і міністр відповідають тільки за свої дії. Ми продовжуємо працювати в посиленому режимі 24/7, як і робили це раніше, нічого не змінюється", - заявив прес-секретар МОЗ Артем Дехтяренко.

Нагадаємо, Міністр охорони здоров'я Ілля Ємець був призначений на посаду четвертого березня разом з новим складом уряду. Раніше він уже працював на цій посаді в уряді Миколи Азарова.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.