Догори
Дати відгук

У Празі з'явився готель для хворих коронавірусом

1 хв на прочитання21 Жовтня 2020, 10:25
Поділитись:

У Празі відкрився перший готель, головні відвідувачі якого - інфіковані коронавірусом люди. Відвідувачі готелю можуть проходити тут карантин, дотримуючись дистанції з персоналом, повідомляє blesk.cz.

За словами засновника Czech Inn Hotels Ярослава Свободи, сама ідея відкриття готелю для інфікованих коронавірусом стала відповіддю на попит. У той час, коли готельний бізнес країни зазнає збитків, компанія не хотіла сидіти склавши руки.

«Навколо нас стає все більше і більше людей з позитивними результатами тесту на коронавірус, а також тих хто хоче ізолюватися і не наражати на небезпеку сім'ю», - пояснив директор компанії.

Основна відмінність від звичайних готелів в тому, що гостям зовсім не потрібно зустрічатися з персоналом і проводити весь час перебування в повній ізоляції. Замовлення і виконання всіх необхідних формальностей здійснюється через інтернет.

У готелі близько десяти співробітників, і перші клієнти вже записалися. Крім послуг, які задовольняють основні потреби гостей, є також можливість телефонних консультацій з лікарями.

Нагадаємо, зараз Чехія в числі країн Європи, які потерпають від коронавірусу найбільше. 

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.