Догори
Дати відгук

У Південній Америці відкрили 18 нових видів водних жуків

2 хв на прочитання25 Червня 2020, 11:24
Фото: eurekalert.org Фото: eurekalert.org
Поділитись:

18 нових видів водних жуків з роду Chasmogenus знайдено у Південній Америці. Відповідне відкриття та опис жуків зробила студентка Канзаського університету Рейчел Сміт, яка спеціалізується в області екології та еволюційної біології, повідомляє  tsn.ua, з посиланням на Eurek Alert.

"Середній розмір цих жуків, я б сказала, приблизно дорівнює розміру великої літери "О" шрифту з 12 точок". Вони проводять більшу частину свого життя в лісових струмках і басейнах. Вони водні, тому всі вони чудові плавці - і вони можуть літати", -  зазначає   Рейчел Сміт.

Під час дослідження Сміт вирушила до Суринаму для виконання польових робіт, а також провела незліченні години в лабораторії Ендрю Шорта, доцента з екології і еволюційної біології і куратора Інституту біорізноманіття KU, який був співавтором нової статті. Сміт сказала, що багато видів водних жуків практично неможливо розрізнити, якщо дивитися на них навіть під мікроскопом.

Щоб ідентифікувати новий вид, Сміт порівняла дані ДНК водних жуків з декількома зовнішніми морфологічними відмінностями, які можна було спостерігати. Велика частина роботи Сміт також була заснована на розтині цих крихітних зразків, зібраних в північно-східній частині Південної Америки, щоб виявити ключові відмінності в їхній внутрішній анатомії. Вона зробила понад сотню розтинів жуків, витягнувши чоловічі геніталії, щоб подивитися на них під мікроскопом. Це допомогло відрізнити їх від інших.

Зазначається, що водні жуки, описані Рейчел Сміт, збиралися під час численних поїздок до Венесуели, Суринам і Гайани. Сама Сміт брала участь в одній експедиції в Суринам для збору зразків.

"Рейчел виконала велику роботу. Я описував багато нових видів, але ніколи не цілих 18 одразу. Ця робота підкреслює, наскільки мало ми знаємо про те, скільки видів жуків у Південній Америці", - говорить  наставник студентки Ендрю Шорт. 

Відомо, японські вчені запилюють рослини за допомогою мильних бульбашок.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко