Догори
Дати відгук

У одному із штатів США дітям заборонили мати акаунти в соцмережах

Крім того, ухвалений документ також забороняє неповнолітнім особам відвідувати сайти, що містять контент порнографічного характеру.

2 хв на прочитання02 Квітня 2024, 16:27
Де заборонено створювати власні акаунти в соціальних мережах Де заборонено створювати власні акаунти в соціальних мережах
Поділитись:

У штаті Флорида (США) дітям до 14 років було заборонено створювати власні акаунти в соціальних мережах. Підлітки від 14 до 15 років повинні отримати дозвіл від батьків перед створенням акаунтів у соціальних мережах.

Таке рішення підписав губернатор Флориди Рон Десантіс. Закон має набути чинності з 1 січня 2025 року. Наразі невідомо, які саме соціальні мережі зачепить нововведення. Однак, згідно з положеннями документа, йдеться про платформи, де до 10% щоденних користувачів (ті, які проводять у середньому 2 години онлайн) – це діти до 16 років. Про це повідомили на порталі “The Washington Post”, передає “Бабель”

Крім того, під обмеження потрапляють і ті соцмережі, які “викликають звикання”, наприклад, мають функцію нескінченного прокручування стрічки дописів чи push-сповіщення.

Після набуття чинності закону, платформи повинні будуть видалити вже створені облікові записи дітей до 14 років. Щоправда, власники акаунтів матимуть 90 днів, аби оскаржити це рішення. Зазначається, що кожне “свідоме чи з необережності” порушення соцмережами закону, передбачатиме штраф у розмірі до 50 тисяч доларів.

Крім того, ухвалений документ також забороняє неповнолітнім особам відвідувати сайти, що містять контент порнографічного характеру. Щоб отримати доступ, користувачам і користувачкам необхідно буде підтвердити свій вік.

“Ваша дитина може мешкати в безпечному будинку, але є хижаки, які можуть проникнути просто всередину. Ви могли робити все правильно, але вони знають, як маніпулювати вашими дітьми через соцмережі”, – наголосив губернатор Флориди.

Підписана версія є дещо м’якшою, ніж початковий варіант закону. Зокрема, автори спочатку пропонували заборонити всім неповнолітнім до 16 років користуватися популярними соцмережами незалежно від згоди батьків. Проте влада Флориди все ж очікує певний супротив громадян щодо оновленого закона.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.