Догори
Дати відгук

У Нафтогазі готують нові позови до Газпрому на $17,3 млрд

Таким чином Вітренко відповів на чутки про те, що йому шукають заміну

1 хв на прочитання08 Квітня 2020, 10:38
Поділитись:

У Нафтогазі працюють над оформленням нових позовів до Газпрому, загальна сума яких складе 17,3 млрд дол. Про це у Facebook написав виконавчий директор компанії Юрій Вітренко.

«…моя команда чітко сформулювала і представила на узгодження Наглядовій Раді Нафтогазу додаткові «питання» до Газпрому на суму ще 17.3 млрд доларів. У разі погодження — попереду також багато роботи», - написав він.

Вітренко повідомив цю інформацію на тлі чуток, які поширились учора українською пресою, про те, що йому шукають заміну. Йшлося про те, що він начебто не впорався з арбітражем проти Росії щодо кримських активів. У відповідь на це менеджер Нафтогазу стверджує, що ця справа – не зовсім його відповідальність.

«…арбітраж проти Росії щодо активів в Криму — це не головна сфера моєї відповідальності в Нафтогазі. Якщо говорити про оновлений позов, який ми подали цього року, то я відповідав лише за економічну складову, тобто за суму компенсації. Моя головна відповідальність як виконавчого директора — це відносини з Газпромом», - уточнив він.

Нагадаємо, нещодавно "Нафтогаз" звільнив директора газового бізнесу.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost