Догори
Дати відгук

У мозку людини знайшли невідомі залози

2 хв на прочитання21 Жовтня 2020, 08:24
Поділитись:

Всередині людської голови вчені виявили невідомі залози. Відкриття відбулося випадково, коли лікарі обстежували пацієнтів з раком простати за допомогою сканера. Інструмент для діагностики повинен знаходити в тілі пухлини при контрастній томографії з введенням в кров радіоактивної глюкози. Однак в підсумку фахівці виявили на знімках два невідомих органи.

Дослідження опубліковане в журналі Radiotherapy and Oncology.

Відкриття зробили вчені з Нідерландського інституту раку. Виявлений орган нагадує слинні залози.

«Два органи, які висвітили при дослідженні, мають всі ознаки слинних залоз», - заявив провідний автор дослідження, хірург порожнини рота Маттейс Вальстар з Амстердамського університету.

Він розповів, що органу дали назву «трубчасті залози», оскільки вони розташовані над трубчастим валиком (піднесення в носовій частині глотки).


«У людини є три набори великих слинних залоз, але не в цьому місці. Наскільки було відомо раніше, слинні залози в носоглотці мікроскопічно малі. Близько тисячі їх рівномірно розподілені по слизовій оболонці. Тому уявіть собі наше здивування, коли ми виявили це!», - прокоментував фахівець.

Відповідні залози виявили у всіх ста пацієнтів, обстежених за допомогою сканера PSMA PET / CT. Також вчені провели розтин двох тіл, чоловічого і жіночого, яке підтвердило існування цієї «структури».

У звіті про дослідження зазначено, що так звані трубчасті залози не були раніше описані в жодному джерелі.

Нагадаємо, раніше ми писали, що коронавірус здатний проникати в мозок і в нейрони, які від нього відходять. До такого висновку дійшли вчені в Університетській клініці Гамбург-Еппендорф

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.