Догори
Дати відгук

У Львові виживають 13-14% хворих на COVID, що знаходяться на ШВЛ

Британський штам ковіду набагато агресивніший, попередив головний лікар Львівської обласної лікарні

1 хв на прочитання08 Квітня 2021, 18:15
У Львові виживають 13-14% хворих на COVID У Львові виживають 13-14% хворих на COVID
Поділитись:

У Львові у реанімації міської лікарні швидкої допомоги смертність серед "важких" пацієнтів з ковід дуже висока — виживають лише 13-14% хворих. Про це розповів головний лікар Лікарні швидкої допомоги Олег Самчук. Повідомляє Zaxid.net.

Лікар пояснив, що перші дві хвилі епідемії були набагато легші, адже третя хвиля принесла британський штам коронавірусу.

"Ми беремо спеціалізоване обладнання, спеціалізовані реактиви, передаємо їх і визначаємо, яких пацієнтів ми лікуємо. Тому що зараз надзвичайно вони поважчали, перебіг хвороби став швидший і загрозливіший. Коли у пацієнтів 10-20% враження легень – це було раніше критично, то зараз ми ведемо пацієнтів із 40-50% ураження", - говорить головний лікар.

За його словами, межа між важкими й реанімаційними пацієнтами стерта.

"Смертність, на жаль, при цих важких формах і запущеності немаленька. Але якщо ми говоримо про смертність пацієнтів, які вже перебувають на апараті ШВЛ, то коли у світі 10% цих пацієнтів виживає, то в нас 13-14% виживання цих пацієнтів. У нас досить потужна реанімація, і ми стараємося тих людей, які потрапляють на ШВЛ, зняти їх із ШВЛ", - підсумував він.

Тим часом коли у Києві закінчиться жорсткий карантин — розповіла епідеміолог.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.