Догори
Дати відгук

У Львові створили екопатруль (відео)

Міська влада шукає працівників до нового підрозділу

1 хв на прочитання20 Серпня 2020, 22:37
Поділитись:

Виконавчий комітет міської ради проголосував за створення екологічного патруля у Львові. Його створять на базі комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління». Про це розповідає Zaxid.net.

Громадські інспектори мають інформувати мешканців щодо сфери охорони довкілля, а також штрафувати у разі виявлення фактів забруднення повітря, ґрунту, об'єктів благоустрою тощо. Зараз цими випадками займаються працівники комунального підприємства «Адміністративно-технічного управління» та вони це роблять виключно у робочі дні та години.

«Громадські інспектори, на відміну від виконавчих структур, які мають режими графіку роботи, можуть і в поза робочий час моніторити й контролювати ті чи інші випадки порушень у сфері охорони довкілля. Це як додатковий бонус до того, щоби ми могли цілодобово й у вихідні забезпечити такий нагляд і контроль», – розповіла заступниця директора міського департаменту містобудування Наталія Алєксєєва.

Міська рада має повноваження залучати й формувати так звану систему громадських інспекторів. Втім, це мають бути люди, які мають екологічну освіту. Перш ніж складати протоколи екопатрульні мають отримати посвідчення громадського інспектора з охорони довкілля від Державної екологічної інспекції.

Громадські інспектори зможуть складати відкриті протоколи про адміністративні порушення у разі виявлення фактів забруднення повітря, ґрунту, об'єктів благоустрою, тих чи інших витоків шкідливих речовин чи спалювання сміття, листя, сухої рослинності або просто іншого пошкодження об'єктів благоустрою.  

Свої кандидатури можна подавати до міського управління екології.

Нагадаємо, у Львові COVID-19 дістався до депутатів та чиновників.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко