Догори
Дати відгук

У лісах Житомирщини облаштували 700 годівниць та 167 підгодівельних майданчиків для диких тварин (ФОТО)

1 хв на прочитання11 Грудня 2021, 08:15

Фото: Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства Фото: Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства
Поділитись:

На Житомирщині лісівники облаштували для диких тварин 167 підгодівельних майданчиків та 700 годівниць. Для них заготовили сіно, зерно, кукурудзу. Про це у Фейсбуці повідомляє Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства.

«У лісах Житомирщини працівники державних лісогосподарських господарств обладнали 167 підгодівельних майданчиків та встановили понад 700 годівниць для диких тварин. Лише в цьому році на таких об'єктах в угіддях області побудували майже 400», - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що щоранку єгерські служби привозять для підгодівельних майданчиків та годівничок їжу та сіль, без якої харчування диких тварин не буде повноцінним.

Для диких тварин лісівники заготовили 75 тонн сіна, 112 тонн зерна, 160 тонн кукурудзи, 8,5 тис. зернових снопиків та 87 тис. зелених віників.

Зазначається, що в холодну пору року для оленя потрібно в середньому 40 кг сіна, для козулі – 10 кг, а для зайця – 1 кг.

Нагадаємо, що на Київщині у притулку для тварин невідомі погрожували волонтерам. 

 

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.