Догори
Дати відгук

У Києві за ніч хірурги врятували 4 життя завдяки пересадці органів

Лікарі впевнені, що стільки операцій за кілька днів вони змогли зробити тільки тому, що почав працювати закон про трансплантацію.

1 хв на прочитання18 Грудня 2020, 13:06
Поділитись:

У Києві зробили сім трансплантацій лише за останні декілька днів. За останню ніч медики врятували чотири життя. Про такі темпи повідомляють у Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова.

Записатися до кваліфікованого лікаря онлайн у будь-якому місті можна тут.

«Сім трансплантацій за останні декілька днів. На такий темп роботи ми чекали багато років. Цієї ночі наші фахівці рятували вже чотири життя. Цього разу донор був із Рівного. Світла пам’ять донору. Наші співчуття родині та слова подяки та підтримки в такому важливому і складному рішенні. Першу операцію почали ще 17 грудня приблизно о 23:00, а завершили 18 грудня близько 06:00. Її провела бригада лікарів з інституту ім. Шалімова. Командою із шести осіб наші лікарі терміново прибули до Рівного, після повідомлення, що з’явився донор. Там був і пацієнт, який потребував пересадки. Операція проводилася на базі ЦМЛ міста Рівне за участю фахівців міської лікарні. Очевидно, що зробити таку надскладну операцію у Рівному стало можливим завдяки розвитку кардіохірургії у рівненській ЦМЛ та плідної співпраці трансплант-координаторів, яких нещодавно підготував наш інститут», — повідомили в установі.
Також додали, що ще три операції — трансплантація двох нирок і печінки теж були зроблені в інституті ім. Шалімова.

Тим часом урядовці не захотіли підвищити зарплати медикам до 23 тисяч гривень, лікарі вийшли на Майдан (відео, фото).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.