Догори
Дати відгук

У Києві прийматимуть стару непотрібну техніку: де?

У пунктах прийматимуть електричні та електронні відходи, а також відсортовану вторсировину. Здати техніку на утилізацію можна буде на шести локаціях

1 хв на прочитання30 Листопада 2020, 18:34
Поділитись:

З 5грудня в Києві з'являться безкоштовні мобільні пункти прийому неробочої техніки. Ініціатива буде працювати в тестовому режимі щосуботи протягом місяця, повідомляє Центр управління відходами.

У пунктах прийматимуть електричні та електронні відходи, а також відсортовану вторсировину. Здати техніку на утилізацію можна буде на шести локаціях:

Після прийому техніку розбирають на: скло, пластикові деталі, металеві та інші елементи. Відходи, відсортовані по фракціях, в подальшому передають підрядникам на переробку і виготовлення нових продуктів. Небезпечні відходи будуть утилізовані.

Центр управління відходами з 2014 року займається комплексним управлінням відходами та надає послуги з вивезення, переробки та утилізації вторинної сировини і небезпечних відходів. Також компанія займається впровадженням програми «Зелений офіс» в офісах і на підприємствах.

До слова, у Рівному вирішили проблему утилізації опалого листя. Відтепер у місті запроваджене його централізоване вивезення на перероблювання. Все сміття буде компостуватися.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.