Догори
Дати відгук

У Києві поліцейський врятував жінку в момент стрибка з балкона на 15-му поверсі (відео)

1 хв на прочитання30 Вересня 2020, 08:18
Поділитись:

Днями патрульні отримали терміновий виклик: очевидиця стверджувала, що бачить жінку, яка намагається стрибнути з балкона 15-го поверху. Як повідомляє телеграм-канал Патрульної поліції Києва, подія відбувалася на  вулиці Туманяна.

 "Автопатруль негайно попросив у колег допомоги, з огляду на те, що хтось міг прибути до будинку раніше, адже з розмови з очевидицею патрульним стало зрозуміло, що відлік іде на секунди", - ідеться у повідомленні.

Першим жінку на балконі побачив патрульний Павло Боярчук, лейтенант стрімголов побіг на 15 поверх. Виявилося, що    двері до загальних балконів були зачинені - довелося витрачати дорогоцінні секунди та просити мешканців допомогти.

На балкон 15-го поверху патрульний потрапив, коли жінка вже зробила стрибок. Не інакше, як дивом, Павло зумів схопити її за одну руку. На крики патрульного прийшли мешканці будинку - двоє сусідів допомагали патрульному тримати жінку зверху, ще двоє стояли на 14-му поверсі та підпирали їй ноги.


Навіть з такою підтримкою патрульному не вдалося відразу затягти жінку на балкон, бо вона пручалася.  Йому довелося пристебнути її кайданками задля безпеки. Спільними зусиллями інспектори та мешканці будинку затягли жінку на балкон. 

Жінку забрала швидка. Деталі встановлюються.

Відомо, школи, садочки та виші підуть на карантин у листопаді.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.