Пʼятниця, 10 Липня 2020
Догори
Дати відгук

У Києві почав працювати перший прокат електросамокатів

1 хв на прочитання21 Листопада 2019, 18:08 292
Поділитись:

21 листопада в Києві в тестовому режимі почав працювати перший в Україні сервіс прокату електросамокатів від компанії Bolt.

Протягом тестового режиму, який завершиться навесні 2020 року, покататися на електросамокаті можна буде в інноваційному парку UNIT.City.

Пізніше точки оренди самокатів будуть розташовуватися в центрі міста. Карта з розташуванням точок прокату з'явиться в додатку для виклику таксі Bolt.

Щоб взяти самокат в оренду, потрібно буде розблокувати його за допомогою QR-коду в додатку. Коли ви приїдете на потрібне вам місце, то ви просто можете залишити самокат в безпечному місці. Увечері співробітники Bolt збиратимуть самокати по місту і ставитимуть їх на зарядку, щоб вже зранку їх можна було знайти на звичних локаціях.

Сервіс буде доступний тільки для повнолітніх. У вартість оренди електричного самокату входить ціна за розблокування, а також ціна за хвилину використання. Можна оплатити оренду самоката за день. Цей тариф буде вигідно використовувати тим, хто планує їздити багато.

Парк складається з самокатів Segway NineBot ES4. Вони здатні розігнатися до 25 км / год і володіють запасом ходу в 45 км.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.