Понеділок, 26 Жовтня 2020
Догори
Дати відгук

У Києві намагаються встигнути замінити 1 км теплотраси до початку опалювального сезону (відео)

Роботи ведуться на Подолі

1 хв на прочитання09 Жовтня 2020, 20:25 237
Поділитись:

«Київтеплоенерго» реконструює магістральний трубопровід на вулиці Набережно-Луговій, який обслуговує понад 400 житлових будинків та об’єктів соціальної інфраструктури міста. Про це повідомляє пресслужба підприємства. 

Ділянку тепломереж, яку замінюють, прокладали у 1982 році. За останні 5 років тут сталося майже 40 пошкоджень. Зазначається, що при проведенні капітального ремонту цього трубопроводу дорогу, під якою проходить труба, розривають частинами, щоб не ускладнювати рух магістраллю зі щільним автомобільним трафіком на відстані понад кілометр. Після прокладання нових труб одразу відновлюють дорожнє покриття. За Програмою соціально-економічного розвитку м. Києва на 2020 рік на Набережно-Луговій замість майже 1 км старих комунікацій прокладають сучасні попередньо ізольовані труби із запірною арматурою європейського зразка. 

Встановлена на трубопроводі система сигналізації, у разі пошкодження, інформуватиме про точне місце витоку, що дозволить прискорити проведення ремонтних робіт та відновлення послуг. Нові тепломережі розраховані на експлуатацію впродовж 40-50 років. Сучасні труби забезпечать надійне постачання тепла і гарячої води для мешканців 215 багатоповерхівок та 185 соціальних установ: школи, дитсадки, лікарні, відомства. Але столичним комунальникам треба встигнути до початку опалювального сезону, до якового залишилося максимум два тижні.

Система тепломереж Києва вважається однією з найбільших в Європі. Довжина – понад 2,7 тис. км. Майже 80% трубопроводів відпрацювали свій нормативний 25-річний термін.  

Нагадаємо, вулиці Харкова перетворилися на річки через аварію на теплотрасі (відео). Комунальники вже добу не можуть відремонтувати труби та не перекривають воду.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.