Догори
Дати відгук

У Києві на сміттєспалювальному заводі збудують нову систему очищення

«Київтеплоенерго» оголосило тендер на будівництво

1 хв на прочитання17 Серпня 2020, 18:07
Поділитись:

КП «Київтеплоенерго» КМДА 12 серпня оголосило тендер на технічне переоснащення сміттєспалювального заводу «Енергія» в частині системи очищення димових газів очікуваною вартістю 874,23 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Технічне переоснащення заводу «Енергія» за технологією «напівсухого» хімічного очищення газових викидів замовляють зі строком виконання до кінця 2023 року.

Концентрації забруднюючих речовин після впровадження нової системи повинні відповідати діючим нормативним документам України та директиві 2010/75/EU.

Для участі в тендері потрібно надати аналогічний договір постачання, проєктування та генерального підряду щодо предмета закупівлі в частині технології газоочищення. Він може бути діючим.

Крім того, учасник повинен мати чистий річний дохід (виручку) від реалізації продукції за 2019 рік не менше від третини вартості тендерної пропозиції. Тобто до 291,41 млн грн.

Також потрібно мати спецтехніку, принаймні одного співробітника з кваліфікаційними сертифікатами, які дають право виконувати обов’язки головним інженером проєкту, та принаймні 10 співробітників із вищою інженерною освітою. Вони мають бути в штаті.

Розмір забезпечення тендерної пропозиції складає 0,5% очікуваної вартості (4,37 млн грн), а розмір забезпечення виконання договору – 1% його вартості (до 8,74 млн грн).

Тендерній пропозиції прийматимуть до 14 вересня, аукціон заплановано на 20 жовтня.  

Тим часом, руйнування будинків та зсуви можна передбачити з космосу (відео, фото).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.