Догори
Дати відгук

У Києві комунальники ставлять нові труби теплотраси на Академмістечку (фото)

Труби там не мінялися 50 років

1 хв на прочитання28 Серпня 2020, 16:02
Поділитись:

«Київтеплоенерго» розпочало модернізацію тепломереж на Академмістечку. Роботи ведуться на провулку Приладному, де трубопроводи пропрацювали понад 50 років. Повідомляє пресслужба підприємства.

Тут прокладають попередньо ізольовані труби із запірною арматурою європейського зразка та системою сигналізації про пошкодження. Цього року у всіх районах Києва планують повністю замінити понад 100 км найбільш аварійних тепломереж. Реконструкція триває у рамках програми модернізації столичного теплоенергетичного комплексу. 

«Ведемо роботи на Академмістечку. Тут тепломережі були прокладені невдовзі після початку забудови мікрорайону. На провулку Приладному трубопроводи експлуатуються 51 рік – з 1969-го. Вони давно відпрацювали свій нормативний термін, що призводило до частих пошкоджень. За останні п’ять років їх було майже 30. Вже проклали 600 м нових попередньоізольованих труб, що мають систему сигналізації про пошкодження. Зараз відновлюємо благоустрій території», – розповів Василь Деревицький, директор «Київські теплові мережі». 

Зазначається, що реконструкція і капітальний ремонт трубопроводів буде проводитись у всіх адміністративних районах Києва. Наразі заміна тепломереж триває на Борщагівці, Теремках, Виноградарі, Подолі.

Нагадаємо, також у Києві почали ремонтувати труби для стічних вод (фото).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго