Догори
Дати відгук

У Києві 1 квітня було зафіксовано три температурні рекорди, а березень став одним з найтепліших

У рейтингу найтепліших цьогорічний березень посів 12 позицію.

1 хв на прочитання02 Квітня 2024, 13:15
У Києві 1 квітня зафіксовано три температурні рекорди Обсерваторія Срезневського Потепління Клімат У Києві 1 квітня зафіксовано три температурні рекорди Обсерваторія Срезневського Потепління Клімат
Поділитись:

У понеділок, 1 квітня, у Києві було зафіксовано три температурні рекорди - мінімальної, максимальної та середньодобової температури, повідомляє Центральна геофізична обсерваторія ім. Бориса Срезневського.

Синоптики розповіли, що:

  • мінімальна температура повітря в столиці виявилася найтеплішою цього дня, адже температура не опустилася нижче ніж 10,4°С. Попереднє рекордне значення 2017 року перевищено на 0,4°.
  • максимальна температура повітря сягнула 24,6°, що на 4,3° вище за попередній рекордний показник 2016 року.
  •  середньодобова температура повітря виявилася найвищою за час проведення спостережень цього дня і становила 17,3°, що перевищило попередній рекордний показник 2021 року на 3,2°, а кліматичну норму - на 10,4°.

"За багаторічними показниками така температура повітря відповідає кінцю травня", - зазначають в обсерваторії.

Крім того, за даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського середньомісячнатемпература повітря березня у Києві склала 4,8°С, що вище кліматичної норми на 2,3°С.  У рейтингу найтепліших цьогорічний березень посів 12 позицію.

Найхолодніше було 8 березня, коли мінімальна температура знизилась під ранок до -4,8°С, а найтепліше – 31 числа, коли максимальна температура підвищилась до +25,3°, встановивши таким чином температурний рекорд.

Опадів на проспекті Науки випало 55 мм або 138 % кліматичної норми.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.