Догори
Дати відгук

У Китаї вирішили сканувати всі обличчя, щоб подбати про безпеку дітей

«Опівнічний патруль» має на меті виявити дітей-геймерів, які порушують комендантську годину.

1 хв на прочитання14 Липня 2021, 12:30
У Китаї вирішили сканувати всі обличчя, щоб подбати про безпеку дітей У Китаї вирішили сканувати всі обличчя, щоб подбати про безпеку дітей
Поділитись:

Китайський технологічний гігант Tencent розгорнув функцію розпізнавання обличчя «опівнічний патруль», аби виявити дітей, які маскуються під дорослих, щоб обійти урядову комендантську годину для неповнолітніх геймерів, повідомляє techxplore.com.

Китай забороняє людям молодше 18 років грати в онлайн-ігри з 22:00 до 8:00, що є частиною низки правил, запроваджених із метою зниження надмірностей ігрової культури серед молоді — від погіршення зору, до залежності від Інтернету.

Але багато молодих гравців обходили обмеження, використовуючи ігрові рахунки, зареєстровані дорослими.

Гігант онлайн-ігор Tencent вирішив усунути ці лазівки, запровадивши перевірку особи для кожного, хто грає з дорослим посвідченням особи після комендантської години.

Tencent також заявив, що починатиме вимагати від користувачів проходити тест на розпізнавання обличчя в разі зміни налаштувань безпеки, призначених для того, щоб дозволити батькам обмежити використання ігор своїми дітьми, оскільки «деякі діти вкрали телефони батьків», щоби змінити налаштування.

«Діти, приберіть телефони та лягайте спати», — заявила компанія у вівторок у соціальній мережі.

Китайські регулятори намагалися встигнути за ненаситним апетитом країни до відеоігор, які звинувачували в соціальних недугах, включаючи залежність від Інтернету. З 2018 року уряд запровадив низку нових правил, включаючи жорсткіші обмеження щодо віртуальних зображень насильства, а також квоту на кількість онлайн-ігор, що затверджуються щороку.

Також ми розповідали про роботу за комп’ютером: як зберегти здоров'я та уникнути професійних захворювань.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.