Догори
Дати відгук

У Кривому Розі страшною смертю загинули коти

Дев'ять тварин згоріли у вогні живцем.

2 хв на прочитання24 Січня 2021, 10:25
Фото ілюстративне Фото ілюстративне
Поділитись:

У Кривому Розі на Дніпропетровщині дев'ять котів-безхатьків згоріли живцем під час пожежі. Про це повідомили в місцевому ЗМІ "Перший міський".  

Трагедія сталася в ніч на 19 січня, але про масову загибель тварин зоозахисники заговорили лише нещодавно. Адже спочатку від рятувальників надійшла інформація, що вогонь знищив лише господарські приміщення й постраждалих немає.

Згодом місцевий зоозахисник і волонтер Ігор Каплан повідомив, що господарські приміщення - це на швидку руку збудовані волонтерами будиночки для котів-безхатьків. Люди турбувалися, що чотирилапі не перенесуть різкого похолодання, тому вирішили подбати про них таким чином.

"Тут був вхід і пожежа почалася біля входу, їх хтось підпалив біля входу, вони не могли навіть вибігти, бо це єдиний вихід був. Мабуть, це металісти, хотіли десь урвати шматок, подивилися. Нам вже ламали ці двері, відігнули - подивилися те, що там стоїть маленька така грубка ", - сказав Ігор Каплан.

Також чоловік повідомив, що 9 котів не змогли вибратися з охоплених полум'ям будиночків та згоріли живцем.

Нагадаємо, що у місті вже кілька років діє Центр поводження  тваринами, який мав би опікуватися тваринами, які опинилися на вулиці. Але його працівники, зазвичай, лише відловлюють тварин, вакцинують. каструють та відпускають назад, якщо за цей час не знайдеться охочих взяти їх у родини. Також діють кілька приватних притулків, організовані силами небайдужих людей, які не можуть вмістити всіх котів, які залишилися без господарів, чи народилися на вулицях міста.

Як ми писали раніше, нещодавно у столиці небайдужі містяни врятували двох їжачат. Зоорятувальники кажуть, що у січні їжаки, які не сплять, майже не мають шансів вижити без допомоги людини.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.