Догори
Дати відгук

У Кривому Розі мати морила голодом дитину-інваліда (відео 18+)

Дівчинка у 15 років важить 9 кілограмів.

2 хв на прочитання04 Лютого 2021, 17:15
Поділитись:

Страшна історія сталася у Кривому Розі, там соцпрацівники в горе-матері відібрали дівчинку-інваліда з ДЦП та синдромом Дауна. Дитина у свої 15 років важить 9 кг, не вміє говорити та ходити. Рідні регулярно її морили голодом та знущалися, а в інтернат не віддавали, бо отримували виплати по інвалідності, повідомляє 34 телеканал.

Дитину знайшли робітники соціальної служби та поліціянти на голому матраці, брудну та скручену у позі ембріона. В соціальній службі знали про цей жах, перевіряли проблемну родину майже щомісяця, однак вилучити дівчинку вирішили чомусь тільки зараз.

За словами сусідів, у квартирі дівчина жила разом із старшою сестрою та матір’ю у повній антисанітарії без електрики й опалення.

«Вони жили за рахунок виплат по інвалідності. Старша дівчинка закінчила училище і теж, напевно, ніде не працювала. Як відкриють вікно, то взагалі неможливо тут ходити. Смердить дуже сильно. У матері був співмешканець, то вони випивали, палили разом», — розповіла сусідка Світлана Українець.

Дівчинку одразу відправили до лікарні.

«Дитині надана вся необхідна допомога. Наразі стан дитини задовільний, вона отримує все необхідне лікування, та загрози життю дитини немає. Вона їсть самостійно, харчується самостійно, без усіляких внутрішньовенних», — розповів медичний директор із хірургічної допомоги лікарні № 8 Ярослав Войтенко.

У соцслужбі в усьому звинувачують горе-матір, адже нібито вони вже не раз намагалися її змусити віддати доньку на реабілітацію чи у спецінтернат — жінка або їх не впускала до оселі, або відмовлялася.

«Мати не надала згоди, і вона навіть написала письмову заяву, про те, що вона заперечує проти влаштування її дитини-інваліда до спеціалізованого дитячого закладу. Ситуація в сім’ї не покращилася, — тому було вирішено направити звернення до суду з питання відібрання дитини у матері», — заявив начальник служби у справах дітей Інгулецького району Сергій Совенко.

Зараз цією справою займається місцева прокуратура. Справу одразу передали до суду.

Раніше ми розповідали, що у Дніпрі жінка народила немовля, а воно зникло (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.