Неділя, 25 Жовтня 2020
Догори
Дати відгук

У кропивницькій гімназії заходи безпеки від COVID кращі, ніж у лікарнях (відео)

1 хв на прочитання16 Жовтня 2020, 16:26 1149
Поділитись:

Карантин, це не тільки масковий режим на перервах та закриті їдальні у школі. Захистити дітей від коронавірусу "по-хазяйські" вирішили у гімназії імені Тараса Шевченка у Кропивницькому. Тут створили шість окремих входів до школи, на кожному – антибактеріальний килим та безконтактний дезінфектор.

Такі заходи безпеки ввели у   гімназії  для того, щоб зменшити ризик зараження учнів і вчителів коронавірусом – розповіла директорка Галина Война. За її словами, у школі навчаються 960 дітей, 700 з них користуються громадським транспортом. Для зменшення скупчення учнів запровадили гібридну форму навчання.

За словами директорки, вартість одного безконтактного дезінфектора – 3 тисячі 800 гривень, антибактеріальний килим, розрахований на дві тисячі проходів, коштує 300 гривень: "У нас так звана фінансова автономія, таких шкіл у місті небагато. Розпорядник коштів – управління освіти, але кошти, передбачені на закупівлю товарів, ми можемо регулювати. На сьогодні  витратили 150 тисяч гривень на антиковідні заходи".

Щотижня школа купує по 20 літрів дезінфектора для рук і рідкого мила та 60 упаковок паперових рушників.  

Запроваджено гібридну форму навчання – поєднують онлайн-навчання, традиційне та самостійне.  За словами директорки, кожен клас з 5-го по 9-й знаходиться в школі 3 дні, 2 дні – вдома, на дистанційному навчанні.

Щоб зранку вимірювати температуру усім дітям, у школу планують купити безконтактні автоматичні термометри.

Як відомо, в Україні розгорнуть тимчасові госпіталі у торгових центрах та готелях.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.