Догори
Дати відгук

У Каннах на прем'єрі українського фільму увімкнули повітряну тривогу

Команда фільму нагадала світові, що в центрі Європи йдуть бойові дії.

1 хв на прочитання26 Травня 2022, 18:33
Поділитись:

Перед прем'єрою фільму «Бачення метелика» режисера Максима Наконечного, який бере участь у конкурсній програмі «Особливий погляд» Канського кінофестивалю, на червоній доріжці фестивалю пролунала гучна повітряна тривога, яка вже три місяці лунала в кожному українському місті, пише Breezee

Таким чином, команда фільму нагадала світові, що в центрі Європи йдуть бойові дії.

На фотоколл, що традиційно передує прем'єрі фільмів у Каннах, члени команди фільму прийшли у футбоках із написом про те, що росіяни вбивають українців, та фотографіями будинку в Маріуполі, в який влучає російська ракета. Режисер фільму Максим Наконечний одягнув на фотоколл футболку із закликом звільнити з російського полону українського парамедика Юлію Паєвську, позивний Тайра.

Фільм Бачення метелика — це повнометражний дебют Наконечного. Він розповідає жорстку та сюрреалістичну історію про жінку-воїна, яка не бажає бути жертвою. Після звільнення з ворожого полону аеророзвідниця Ліля намагається повернутися до свого мирного життя в Україні. Біль і травма через пережите повсякчас виринають на поверхню, ніби уві сні, та щось всередині неї не дозволяє забути, чому вона мусить жити далі.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.