Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • У Кабміні пояснили, на яких підставах призначили Мальованого головою Держекоінспекції

У Кабміні пояснили, на яких підставах призначили Мальованого головою Держекоінспекції

Призначення Андрія Мальваного, третього серед кандидатів в конкурсному рейтингу, відбулось після підтримки його кандидатури Ольгою Буславець

4 хв на прочитання02 Червня 2020, 21:40
Поділитись:

Кабінет міністрів України призначив Андрія Мальованого головою Державної екологічної інспекції (ДЕІ) 14 травня 2020 року. До цього Мальований був начальником управління екології та природних ресурсів Київської міської державної адміністрації. А Держекоінспекцію з кінця 2019 року очолював колишній народний депутат Єгор Фірсов.

Редакція порталу Green Post вирішила уточнити обставини призначення. 14 травня 2020 р відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» ми звернулись до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля і Голови Національного агентства України з питань державної служби (НАДС).

У запитах редакція просила надати інформацію щодо підстав призначення Андрія Миколайовича Мальованого на державну службу категорії «А», а саме на посаду голови Держекоінспекції України. Керівництво порталу попросило надати копії документів (протоколи конкурсної комісії, трудового договору чи контракту) на підставі яких відбувалося призначення на зазначену посаду.

У відповідь на запит Green Post редакція отримала дві відповіді – лист від секретаріату КМУ та від в.о. голови НАДС Володимира Купрія.

В Кабміні пояснили, що Уряд є колегіальним органом, який приймає рішення після обговорення питань. У відповіді на запит зазначили, що засіданні кабміну 14 травня 2020 року рішення визначити Мальваного А.М. переможцем конкурсу на посаду голови Держекоінспекції прийняли з урахуванням пропозиції першого заступника Міністра енергетики та захисту довкілля Буславець О. А та за результатами співбесіди в НАДС.  

 

 Від НАДС редакція отримала листа з повідомленням в.о. голови НАДС Володимира Купрія, що запит від головного редактора Green Post було зареєстровано 19 травня 2020 року. Вихідний документ з відповіддю датовано 27 травня 2020 року. До листа в агентстві додали копію з протоколом  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

У протоколах зазначено, що комісія зібралась  3 грудня 2019 року. Члени комісії провели співбесіди з кандидатами на посади в Мінкоенерго, а також на посаду голови Державної екологічної інспекції. Під час засідання члени комісії провели співбесіди з кандидатами, склали рейтинги та визначили кандидатури, які набрали найбільші рейтинги на заняття посад держсекретаря Мінекоенерго та голови Держекоінспекції.

 

 

До співбесіди на посаду керівника ДЕІ було допущено п’ятеро кандидатів — Дмитро Заруба, Володимир Величко, Микола Гронь, Ольга Коренюк, Андрій Мальований. Співбесіда проводилася, щоб оцінити відповідність професійних компетенцій встановленим вимогам, які не було оцінено на попередніх етапах. А саме: лідерство, комунікація та взаємодія, досягнення результатів, стресостійкість.

Згідно з протоколами одна кандидатка не з’явилась на співбесіду, а результати інших кандидатів по балах представлені в таблиці:  

 

 

Жодних коментарів щодо результатів вибору на посаду голови Держекоінспекції кандидата, який одноголосно набрав нижчий серед конкурентів бал за результатами співбесіди, редакція не отримала. У відповіді на запит журналістів в.о. голови Національного агентства України з питань державної служби Володимир Купрій зазначив, що рішення про призначення на посади державної служби приймає суб’єкт призначення – тобто Кабінет міністрів України.

Втім з Кабміну було отримано додаткову інформацію, що кандидата прийнято на посаду очільником Держекоінспекції на п’ятирічний термін з випробувальним строком 3 місяці.

 

 

 

Андрій Мальований наприкінці 2019 року подав декларацію як кандидат на посаду голови Держекоінспекції.

Згідно з декларацією Мальований Андрій Миколайович має дві земельні ділянки – 666 і 710 кв. метрів. На дружину записано ще 1100 кв. метрів і два офісні приміщення у Києві.

В декларації зазначено два автомобілі Volkswagen Touareg 2011 р. вартістю 400 тис. грн та на ім’я дружини Peugeot 3008 2018 р. Вартістю 825 тис. грн.

Житлова нерухомість в декларації відсутня. Заробітна плата отримана у 2018 році за основним місцем роботи А. Мальованого склала 257,11 тис. грн.

Дохід дружини Олени Мальованої, зазначений у декларації, від підприємницької діяльності за 2018 рік склав – 649,27 тис. грн за основним місцем роботи – 216,046 тис. грн, від відчуження рухомого майна – 225 тис. грн. Крім того дружина володіє ТОВ «Сіті Інсайт» і 50% статутного капіталу ТОВ «Будінвестгруп».

Нагадаємо, Держекоінспекція нарешті помітила незаконний продаж кротоловок.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко
Фото:
DailyNews.kz
4200 землетрусів: на Канарських островах з дня на день може прокинутися вулкан
1 хв на прочитання6 годин тому
Фото: Євген Головко
Сезон «тихого полювання» розпочався: українці вже почали хвалитися грибами-гігантами (ФОТО)
1 хв на прочитання7 годин тому
Бобер
«За загадкових обставин»: у Монголії від COVID-19 почали помирати бобри
1 хв на прочитання10 годин тому
Фото: УП
До кінця року Рада може прийняти закон про ринок деревини — чи відновить це експорт українського лісу
3 хв на прочитання11 годин тому
У столичних водоймах завівся водяний гіацинт — зелена чума тропічних водойм (ФОТО)
2 хв на прочитання13 годин тому
Як утворюються озонові діри та чому людство працює над відновленням озонового шару
2 хв на прочитання15 годин тому
На ВДНГ оселився «Київський Кит» – найбільша скульптура з переробленого пластику в Україні (ФОТО,ВІДЕО)
2 хв на прочитання16 годин тому
В Одесі біля дитячої лікарні зграя вуличних собак накинулася на жінку з дитиною (ВІДЕО)
1 хв на прочитанняВчора