Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • У Кабміні сказали, що не «закриватимуть» країну й уточнили, коли ФОПівці зможуть отримати карантинну допомогу

У Кабміні сказали, що не «закриватимуть» країну й уточнили, коли ФОПівці зможуть отримати карантинну допомогу

Гроші отримають тільки у «червоній» зоні.

1 хв на прочитання14 Квітня 2021, 14:25
У Кабміні назвали дату, коли ФОПівці зможуть подавати заявки на карантинну допомогу У Кабміні назвали дату, коли ФОПівці зможуть подавати заявки на карантинну допомогу
Поділитись:

Закривати всю країну на локдаун не будуть, натомість місцева влада має продовжувати всі антикоронавірусні заходи локалізовано. Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду 14 квітня, яке транслювалося в Youtube.

За словами очільника Кабміну,  ситуація з коронавірусом різна: десь — краще, десь — напружено. Проте  закривати всю країну на локдаун зараз немає жодного сенсу.

Також  сьогодні стало відомо, що фізичні особи — підприємці (ФОПи) і наймані працівники зможуть подавати заявки на виплати по 8 тисяч гривень із 19 квітня. 

«Вже з 19 квітня фізичні особи — підприємці (ФОПи) і наймані працівники з червоних карантинних зон можуть надсилати заявки на отримання 8 тисяч гривень», — сказав Шмигаль.

За його словами, гроші отримають тільки в «червоній» зоні. Заявки можна подавати через портал або і додаток «Дія».

Шмигаль повідомив, що виплати будуть проведені «в ті ж самі терміни, як це було під час підготовки до зимового локдауну».

Раніше Кабмін оголосив, хто з підприємців отримає 8 тисяч грн компенсації за закриття під час локдауну.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.