Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • У Хургаді знову відкрили пляжі, за винятком місця нападу акули на росіянина

У Хургаді знову відкрили пляжі, за винятком місця нападу акули на росіянина

Але громадян РФ закликали «зберігати пильність під час перебування у воді.

2 хв на прочитання12 Червня 2023, 16:06
Поділитись:

Влада єгипетської провінції Червоне Море з неділі відкрила для купання і занять водними видами спорту частину узбережжя поблизу курортного міста Хургада, за винятком ділянки, де в четвер загинув росіянин під час нападу на нього акули. Про це повідомила адміністрація провінції.

«У результаті проведених протягом останніх двох днів спостережень за ситуацією на морі жодних аномальних явищ не зареєстровано», — зазначила місцева влада. Рекомендовано «поступово відновити купання в морі та заняття водними видами спорту на пляжах Ель-Гуни та Хургади, за винятком зони, де було зафіксовано напад акули на людину». Зазначається, що цей район залишається закритим для «перегляду системи забезпечення та дотримання стандартів безпеки».

Увечері 8 червня міністерка довкілля Єгипту Ясмін Фуад розпорядилася «вжити заходів щодо заборони купання і заняття водними видами спорту в районі між курортом Ель-Гуна на півночі та південною межею затоки Абу-Сома впродовж двох днів із ранку п'ятниці, 9 червня 2023 року». Таке рішення ухвалили за погодженням із губернатором провінції Червоне Море. Міністерка дала вказівки якнайшвидше обстежити район трагедії поблизу Хургади щодо наявності акули, яка напала на людину.

Відразу після інциденту міністерство сформувало спеціальну комісію зі з'ясування обставин загибелі російського громадянина. Вона визначила, що на росіянина напала тигрова акула. За кілька годин відомство повідомило про затримання цієї тварини, що було підтверджено біологічною експертизою.

ТАРС наводить слова генерального консула РФ у Хургаді Віктора Воропаєва, що загиблий не був туристом і на постійній основі проживав на території Єгипту. Російський дипломат також зазначив, що пляж Dream Beach, де стався інцидент, є муніципальною власністю, а не належить якомусь певному готелю, у яких зазвичай розміщуються туристи, зокрема з Росії. Російських громадян закликали «зберігати пильність під час перебування у воді, суворо керуватися встановлюваними єгипетською владою заборонами на купання і дайвінг, неухильно дотримуватися сигналів, що надходять від співробітників готелів і берегової охорони, до виходу на сушу».

Тимчасом на знаменитий пляж, де знімали фільм із Ді Капріо, через багато років повернулись акули: ось що там зараз відбувається (ФОТО).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost
Фото: Профспілка працівників освіти і науки України
Всесвітній день мозку: як «хакнути систему», привчивши мозок виробляти гормони щастя
4 хв на прочитання4 години тому
Гороскоп на понеділок, 22 липня
Фінансові справи потребують особливої уваги: гороскоп на понеділок, 22 липня
2 хв на прочитанняВчора
Закінчується прийом заяв на освітньо-професійну програму Протезування-ортезування
Закінчується прийом заяв на освітньо-професійну програму “Протезування-ортезування”- цьогорічні вступники стануть першими студентами
2 хв на прочитанняВчора
Контроль за обігом БАДів
Комітет з питань здоров'я нації підтримав законопроект, який посилює контроль за обігом БАДів
1 хв на прочитанняВчора
Підвищення акцизу на пальне дасть цього року щомісяця 2,7 млрд грн - Гетьманцев
2 хв на прочитанняВчора
В Україні розпочала роботу “гаряча лінія” з питань енергетики
1 хв на прочитанняВчора
У Фінляндії знайдено комара, що переносить хворобу, ліків від якої не існує
2 хв на прочитанняВчора
Існує особливий день у році - Міжнародний день нездорової їжі
3 хв на прочитанняВчора