Догори
Дати відгук

У Херсоні вчительку-інваліда знайшли в руїнах (18+)

Відомо, жінка втратила все в пожежі, а рідна дочка від неї відмовилася і не виходила на зв'язок.

2 хв на прочитання07 Листопада 2020, 10:34
Фото: kherson.net.ua Фото: kherson.net.ua
Поділитись:

Херсон шокований історією вчительки, яка залишилася під відкритим небом після пожежі і жила в руїнах.

Як повідомляє місцеве видання kherson.net.ua, 60-річна педагог Таміла Олександрівна Маковська буквально лежала на купі сміття на звалищі, загорнувшись в ганчірки і притиснувши до грудей кота коли її знайшли. Відомо, жінка втратила все в пожежі, а рідна дочка від неї відмовилася і не виходила на зв'язок.

Знедолену жінку побачив херсонець Костянтин, який вирішив допомогти тій вибратися з цього аду. За словами херсонця, жінка 2 місяці була лежача, вона не ходить. Облаштувала собі нічліг на битих каменях в руїнах без вікон і дверей, в компанії 4 бомжів, які забирали у неї всі гроші.

За допомогою активістів та небайдужих городян, жінку вдалося госпіталізувати і розмістити в Херсонській міській клінічній лікарні ім.Лучанського. Херсонці відгукнулися на заклик про допомогу і зібрали Тамілі Олександрівні одяг, памперси, пелюшки, всі необхідні речі, а також "пригнали" коляску, щоб полегшити її пересування.

Ідеться про те , що  у Таміли Олександрівни немає документів, що засвідчують особу, дані жінки відсутні і в реєстрах.  Ймовірно, Маковській  може бути надано житло, після виписки з лікарні.

"У Херсоні я була прописана в Дніпровському районі ... Зараз немає у мене ніяких документів, все згоріло (відповідала на питання активістів про те, чи є у неї хоч якісь довідки, виписки і.т.д., - прим. ред). Документи можна взяти в Цюрупинську (Олешки - прим.ред) ", - говорить Таміла Олександрівна.

Навіть після громадського резонансу, родичі Маковської не вийшли з нею на зв'язок.

Відомо, у МОЗ озвучили страшний прогноз по коронавірусу.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.