Догори
Дати відгук

У Дніпрі чиновники роздали міської землі на 1,5 мільярди гривень, відкрито провадження

Виявлено документацію, що свідчить про незаконність дій посадовців під час виділення земельних ділянок, їх забудови

1 хв на прочитання17 Липня 2020, 12:44
Поділитись:

Понад 500 земельних ділянок ринковою вартістю 1,5 мільярди гривень, розташованих у Дніпрі, протиправно перейшли у власність комерсантів. Як повідомляє  Служба безпеки України, оперативники спецслужби отримали докази незаконного відчуження комунального майна за сприяння чиновників місцевих органів влади. 

Правоохоронці провели обшуки у приміщеннях Дніпровської міської ради та службових кабінетах Держгеокадастру.

"Слідчі встановили факти знищення об’єктів культурної спадщини на території Дніпра та передачі ділянок, на яких вони були розташовані, під комерційну забудову, -  інформує СБУ. - Правоохоронцями також зафіксовано виділення земельних ділянок на осіб, які на час реєстрації вважалися померлими відповідно до реєстру актів цивільного стану, та інші факти зловживання чиновниками Дніпровської міської ради своїм службовим становищем під час виведення земельних ділянок з комунальної власності".

Під час обшуків у межах розпочатого кримінального провадження, зареєстрованого за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст. 190 та ч.2 ст.364 КК України, виявлено документацію, що свідчить про незаконність дій посадовців під час виділення земельних ділянок, їх забудови.

Відомо, Держгеокадастр заявив про тисячі виявлених фактів подвійної приватизації земель.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.