Догори
Дати відгук

Загинула велика кількість дельфінів – дії росармії у Чорному морі призвели до біовтрат

Про масову загибель дельфінів повідомив одеський доктор біологічних наук Іван Русєв.

1 хв на прочитання04 Травня 2022, 14:47
Поділитись:

У Чорному морі через дії росармії загинула велика кількість дельфінів. Про це повідомили у Представництві Президента України в Криму.

"Ми повинні бути готові до того, що втрачаємо величезну частину біорізноманіття у Криму та на материковій частині України", - наголосили в представництві, пише "Лівий берег".

Через руйнівні дії російської окупаційної армії на території Криму та в акваторії Чорного моря за останній тиждень загинула велика кількість дельфінів та птахів.

"Про масову загибель дельфінів повідомив одеський доктор біологічних наук Іван Русєв. Він стверджує, що з огляду загиблих тварин не було знайдено слідів браконьєрства, а загибель тварин пов’язана з діями російських військ в акваторії Чорного моря. За інформацією з відкритих джерел, місцеві активісти Севастополя також повідомляють про знайдених мертвих або поранених дельфінів, але не зазначають причин їх уражень", - зазначили у відомстві.

На тварин негативно впливають постійні постріли снарядами з надводних і підводних човнів, використання військових гідролокаторів, опромінення навігаційних приладів ворожих суден.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.