Догори
Дати відгук

У Чернівцях запрацює комп’ютерний томограф для діагностики та лікування дітей

У лікарні зможуть надавати складніші медичні послуги маленьким пацієнтам.

1 хв на прочитання05 Квітня 2024, 12:00
Комп’ютерний томограф Лікування дітей Медичне обладнання Комп’ютерний томограф Лікування дітей Медичне обладнання
Поділитись:

У міській дитячій клінічній лікарні Чернівців завершено інсталяцію сучасного комп’ютерного томографа General Electric Optima CT520.  Медобладнання придбали у рамках одного зі спільних проєктів Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку, пише МОЗ України.

За словами медиків, раніше у лікарні не було комп’ютерного томографа, тож доводилося транспортувати пацієнтів та надавати їм медичні послуги в інших медзакладах. 

Завдяки появі сучасного обладнання у лікарні зможуть надавати складніші медичні послуги маленьким пацієнтам, використовуючи найновітнішу методику діагностування. Медики зможуть оперативно і безпечно діагностувати патологічні стани, проводити диференційну діагностику, визначатись із подальшою тактикою лікування пацієнтів тощо. 

Протягом 2023 року міська дитяча клінічна лікарня прийняла 11 525 пацієнтів. Зокрема, 1200 пацієнтів потребували обстеження на комп’ютерному томографі. 

Наразі комп’ютерний томограф вже змонтовано в лікарні, а медичний персонал проходить кваліфіковане навчання для подальшої роботи з обладнанням. 

Паралельно лікарня подала пакет необхідних документів до Державної інспекції ядерного регулювання України. Після надання відповідного дозволу на право експлуатації КТ апарат почне свою повноцінну роботу. 

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.